4 безплатни уебинара през Август

Юли се стопи неусетно като морска пяна и ни остана само един пълен летен месец преди буквичката “р” отново да се появи в календара!
За много хора август е месецът за отпуска, почивка и бягство от рутината! И макар че месецът на отпуските е именно време за отпускане, той може да бъде и чудесно време за грижа за себе си, за личното здраве и това на семейството.
А грижата за здравето, започва с правилните познания!
Ето защо през август ви подарявам 4 безплатни уебинара, с които да поставите началото или да направите следващата голяма крачка по пътя към здравето, пълноценното хранене и хармонията между тяло и емоции.
Всеки от уебинарите ще бъде с продължителност един астрономически час. Ще имате възможност да ги гледате на живо или на запис в зависимост от личното си време и предпочитания. Можете да се включите във всеки от уебинарите от компютъра си, от таблет, от телефона, от плажа, от вилата, откъдето пожелаете! Необходимо ви е само интернет връзка и предпочитаното от вас устройство.
Всичко, което е нужно да направите предварително, е да си изберете интересна за вас тема (или теми) и да се регистрирате за уебинара през съответния линк.
А ето ги и темите:
- “Храна за двама”, 06 август от 16:00ч – Храненето през бременността и по време на кърмене означава двойно по-голяма отговорност и двойно по-високо качество на храната. Периодично правя тази лекция в различни училища за родители в София, но сега може да се включиш в нея, където и да живееш! Научете повече за уебинара и се регистрирайте за участие ТУК.
- “За какво е гладно тялото ти”, 18 август от 16:00ч – На този уебинар ще научите как да различавате истинския от емоционалния глад, как да овладеете импулса си за вредни храни (cravings), как да подобрите връзката с тялото си и да разбирате от какво наистина се нуждае то! Научете повече за уебинара и се регистрирайте за участие ТУК.
- “Как да научим децата на полезни хранителни навици”, 24 август от 19:00ч – На срещата ще си говорим защо хранителните предпочитания на децата не винаги съвпадат с желанията на родителите им; кои родителски модели на поведение несъзнателно подтикват децата към злоядство; кои са 3-те най-важни хранителни навика, на които можете да научите децата си и как да го направите. Научете повече за уебинара и се регистрирайте за участие ТУК.
- “Как се хранят здравите и щастливи хора”, 31 август от 19:00ч – Здравите и щастливи хора имат сходен модел на хранене, който ги отличава от всички останали. Разберете какъв е той и как можете да го прилагате в ежедневието си, за да сте по-здрави и по-щастливи, да изпитвате истинско гурме удоволствие от храната си без да прекалявате и да се измъчвате от чувство за вина! Научете повече за уебинара и се регистрирайте за участие ТУК.
Щастливо лято! Ще ви очаквам във виртуалната зала!
П.С. Напомням ви също, че до 15-и август можете да се възползвате от промоционалната цена за семейния уикенд в Банско, който ще се проведе от 19-и до 21-и септември. Научете повече ТУК.
7 Comments Hide Comments
Comments are closed.
Прекрасна снимка! С много лятно настроение и красота :-)
Открих наскоро блога Ви и супер много ми харесва – дори харесва не е точната думичка – действа ми релаксиращо и ме настройва оптимистично! Чета си го за разтуха, докато си почивам :-)
Ще се включа с удоволствие в първите два уебинара, а надявам се да изгледам на запис и вторите два :-)
Благодаря Ви за приятните мигове с постовете Ви! Снимките Ви на храната са прекрасни – и като стайлинг и като техника – мисля, че имате талант ! Поздрави :-)
Аз също благодаря за насърчаващата обратна връзка!!! :)
Маги, много хубави теми си подготвила, за жалост няма да успея да гледам тези с начален час 16 часа. Дали ще има възможност да се запишат и да се качат някъде за по-късно гледане?
Здравей!
Уебинарите ще могат да се гледат на запис! Пише го в пубикацията :)
Важно е само да се регистрирате предварително, за да получите линк за достъп до виртуалната зала и после втори линк за записа :)
П.С. Радвам се, че ти допадат темите!
Здравей, Маги !Успях да изгледам записи на два от уебинарите, за които се бях записала, но този, който най-живо ме вълнува в момента – Хранене при бременност и кърмене – не тръгва. Четох информация по темата в книгата ти, но предполагам, че и в уебинара се споменават други полезни неща. Дали съм изтървала срока, в който може да бъде гледан или е някаква техническа грешка ?